Informacje

Kontakt

KNITWEAR FACTORY Małgorzata Drozd

Bielskiego 1/88

20-153 Lublin

NIP:
7122058470
REGON:
061611302
E-mail:
Telefon:
604 414 405

O sprzedającym

Nazywam się Małgorzata, jestem projektantką i twórcą dzianinowych ubrań oraz dodatków dla kobiet. Żyję i tworzę w Polsce, w jednym z urokliwych miast mojego kraju.

Projektowanie i moda zawsze były obecne w moim życiu, uwielbiałam to już będąc dzieckiem. Szycie i tworzenie jest moim hobby. Róże wydarzenia sprawiły, że oddaliłam się od mojej pasji, jednak dzięki determinacji wróciłam do tego.

Przedstawiam Wam dzianiny wykonane z najwyższej jakości materiałów – tkanin, włóczek i przędzy z całego świata, dobranych indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Każda rzecz, to wiele godzin mojej pracy, w którą wkładam w staranność i dokładność wykonywania. Aplikacje na nich przygotowane są z wysokiej jakości polskiej wełny czesankowej, które dopełniają całość kompozycji.

Moje prace, to dla mnie małe dzieła sztuki, które wykonuję z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Wierzę, że tworząc ubrania rozpoczynam ich historię, którą kontynuuje ich nowy właściciel. Mam nadzieję, że będziecie czuć się w nich szykownie i komfortowo oraz będziecie je nosić z największą przyjemnością przeżywając w nich kolejne chwile swojego życia.

Moim sekretem jest motywacja i nastawienie.
Zawsze wstaje wcześnie rano, a chodzę spać późno w nocy.
Kocham to, co robię.
Tak jak ktoś, kiedyś powiedział: Jeśli Twoja praca, jest Twoją pasją, to nie przepracujesz, ani jednego dnia.


Zapraszam do odwiedzenia:


www.etsy.com/shop/KnitwearFactory

www.igraszkizwloczka.blogspot.com

www.facebook.com/mdrozd1969

www.facebook.com/KnitwearFactoryByMalgorzataDrozd

www.pinterest.com/malgorzatadrozd

Płatność/dostawa

Towar jest dostarczany za pośrednictwem Poczty Polskiej, listem poleconym priorytetowym.

Przy zakupie więcej niż jednego towaru w jednym zamówieniu, za kolejne sztuki nie są doliczane żadne dodatkowe koszty wysyłki.

Istnieje możliwość osobistego odbioru zamówienia oraz wysyłka za granicę, po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów.

Sklep nie realizuje zamówień za pobraniem.

Po złożeniu przez Klienta zamówienia, otrzyma on automatyczną odpowiedź, generowaną przez system Otwarte24, potwierdzającą otrzymanie Zamówienia przez Sklep.

Następnie do Klienta zostanie wysłany mail potwierdzający przyjęcie Zamówienia do realizacji, w którym podana jest: wartość zamówienia, koszty wysyłki, termin wykonania przedmiotu- dotyczy " WZÓR- ZAMÓW PODOBNE" i numer rachunku bankowego, na który należy dokonać wpłaty. 

 

Koszty dostawy wg cennika Poczty Polskiej:

 

przesyłka list polecony priorytetowy do 350g gabaryt A- 5.50zł

 

przesyłka list polecony priorytetowy do 350g gabaryt B- 8.30zł

 

przesyłka list polecony priorytetowy od 350g do 1000g gabaryt A- 7.20zł

 

przesyłka list polecony priorytetowy od 350g do 1000g gabaryt B- 11.00zł

 

przesyłka list polecony priorytetowy od 1000g do 2000g gabaryt A- 11.00zł

 

przesyłka list polecony priorytetowy od 1000g do 2000g gabaryt B- 14.50zł

 

odbiór osobisty- 0zł


 

Sposób płatności:

przelew na konto- ING Bank Śląski S.A.  94 1050 1953 1000 0091 4140 6810

lub

za pośrednictwem serwisu PayPal- malgorzatadrozd@o2.pl

Zamówienia wysyłane są w ciągu dwóch dni roboczych od dnia zaksięgowania pełnej kwoty wartości zamówienia na rachunku bankowym sprzedawcy.

Przedmioty wykonane na zamówienie, zostaną wysłane w terminie podanym w opisie wystawionej pracy lub po wcześniejszym uzgodnieniu.

Więcej informacji o płatnościach i dostawie znajdziesz poniżej w § 5 regulaminu sklepu, z którym należy zapoznać się przed dokonaniem zakupu.

 

Regulamin

§ 1

POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Niniejszy regulamin określa zasady zawierania i wykonywania umów sprzedaży, zawieranych w sklepie internetowym prowadzonym pod adresem www.knitwearfactory.otwarte24.pl
2. Sprzedającym jest Małgorzata Drozd, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą „Knitwear Factory Małgorzata Drozd”, pod adresem: ul. Bielskiego 1/88, 20-153 Lublin, na podstawie wpisu do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, prowadzonej przez Ministra Gospodarki (rejestr jest dostępny na www.firma.gov.pl), posiadająca numerem identyfikacji podatkowej NIP 7122058470, numer REGON 061611302 i rachunek bankowy ING Bank Śląski S.A.  94 1050 1953 1000 0091 4140 6810.

§ 2

DEFINICJE

1. Klient – osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej, a posiadająca zdolność do czynności prawnych, która na zasadach określonych w niniejszym regulaminie dokonuje Zamówienia w Sklepie.
2. Kodeks cywilny – ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz. U. Nr 16, poz. 93 ze zm.).
3. Konsument – Klient będący osobą fizyczną, korzystającą ze Sklepu w celu niezwiązanym bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.
4. Przedmiot transakcji – Towary wymienione i opisane na stronie internetowej Sklepu.
5. Regulamin – niniejszy regulamin Sklepu Internetowego.
6. Sklep Internetowy (Sklep) – serwis internetowy dostępny pod adresami www.knitwearfactory.otwarte24.pl, za pośrednictwem którego Klient może złożyć Zamówienie.
7. System teleinformatyczny – zespół współpracujących ze sobą urządzeń informatycznych i oprogramowania, zapewniający przetwarzanie i przechowywanie, a także wysyłanie i odbieranie danych poprzez sieci telekomunikacyjne za pomocą właściwego dla danego rodzaju sieci urządzenia końcowego.
8. Towar – rzecz ruchoma, prezentowana w Sklepie, której dotyczy Umowa Sprzedaży.
9. Umowa Sprzedaży – umowa sprzedaży Towarów w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego, zawarta pomiędzy Sprzedawcą a Klientem, z wykorzystaniem serwisu internetowego Sklepu.
10. Sprzedawca – podmiot prowadzący sprzedaż za pośrednictwem Sklepu na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie.
11. Ustawa o Ochronie Niektórych Praw Konsumentów - ustawa z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (tekst jedn. Dz. U. z 2012 r., poz. 1225).
12. Zamówienie – oświadczenie woli Klienta określające jednoznacznie rodzaj i ilość Towarów, zmierzające bezpośrednio do zawarcia Umowy Sprzedaży.

§ 3

ZASADY OGÓLNE

1. Warunkiem złożenia Zamówienia w Sklepie Internetowym przez Klienta jest zapoznanie się z niniejszym Regulaminem i akceptacja jego postanowień.
Informacje zawarte w Sklepie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Stanowią one zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.
2. Wszystkie Towary oferowane w Sklepie są nowe.
3. Momentem zawarcia umowy kupna-sprzedaży jest moment potwierdzenia przez Sklep, za pomocą wiadomości e-mail, wysłanej przez Sprzedawcę, przyjęcia zamówienia do realizacji (patrz § 4 pkt 3 zdanie 2).
4. W ramach wymagań technicznych niezbędnych do współpracy z systemem teleinformatycznym, którym posługuje się Sprzedawca w celu realizacji zakupów, Klient powinien dysponować aktywnym kontem poczty elektronicznej (adres e-mail) oraz urządzeniem podłączonym do sieci Internet, posiadającym przeglądarkę internetową z obsługą Java Skript, a także minimalną rozdzielczością ekranu 1024x768 pikseli. Z uwagi na możliwe różnice w oddaniu kolorów i proporcji Towarów, wynikające z indywidualnych ustawień monitora (ekranu, wyświetlacza) Klienta, zalecane jest korzystanie z monitorów (ekranów, wyświetlaczy) skalibrowanych zgodnie z instrukcją producenta lub porównanie obrazu na różnych monitorach. Serwer pocztowy lub oprogramowanie zainstalowane na komputerze Klienta mogą blokować lub traktować jako spam e-maile przesyłane przez system Otwarte24 i Sprzedawcę.

§ 4

SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ

1. Zamówienia są przyjmowane przez stronę internetową Sklepu. Zamówienie jest skuteczne, jeśli Klient prawidłowo wypełni formularz zamówienia i prawidłowo poda wszystkie dane kontaktowe, w tym dokładny i pełny adres, na który Towar ma być wysłany oraz numer telefonu i adres e-mail.
2. W wypadku gdy podane dane nie są kompletne, Sprzedający skontaktuje się z Klientem za pomocą poczty elektronicznej. Jeśli Klient wciągu 5 dni roboczych od dnia przesłania wiadomości e-mail z prośbą o uzupełnienie danych nie uzupełni tych danych, Sprzedający anuluje Zamówienie.
3. Po złożeniu przez Klienta zamówienia, otrzyma on automatyczną odpowiedź, generowaną przez system Otwarte24, potwierdzającą otrzymanie Zamówienia przez Sklep. Następnie, o ile nie zachodzi potrzeba uzupełnienia danych niezbędnych do realizacji Zamówienia, Sprzedawca wysyła Klientowi e-mail potwierdzający przyjęcie Zamówienia do realizacji, w którym podana jest: wartość zamówienia, koszty wysyłki, termin wykonania przedmiotu- dotyczy " WZÓR- ZAMÓW PODOBNE" i numer rachunku bankowego, na który należy dokonać wpłaty. 
4. Na każde Zamówienie wystawiany jest dowód sprzedaży.

5. Wszystkie ceny podane na stronach Sklepu są cenami brutto podanymi w złotych polskich. Podane ceny nie obejmują kosztów wysyłki.
6. Do zawarcia Umowy Sprzedaży w Sklepie nie jest wymagane rejestrowanie się (zakładanie konta klienta) w Sklepie.

§ 5

PŁATNOŚĆ, KOSZTY I TERMIN WYSYŁKI

1. Towar jest dostarczany za pośrednictwem Poczty Polskiej, listem poleconym priorytetowym.

2. Klient ponosi koszty wysyłki, które określone są przy każdym z Towarów. W razie zakupu więcej niż jednego towaru w jednym zamówieniu, za kolejne sztuki nie są doliczane żadne dodatkowe koszty wysyłki.

3. Istnieje możliwość osobistego odbioru zamówienia.

4. Płatność za Towar może nastąpić przelewem na rachunek bankowy Sklepu (płatność z góry)

  ING Bank Śląski S.A.  94 1050 1953 1000 0091 4140 6810

lub za pośrednictwem serwisu PayPal malgorzatadrozd@o2.pl

5. Koszt wysyłkiTowaru wg cennika Poczty Polskiej wynosi:

przesyłka list polecony priorytetowy do 350g gabaryt A- 5.50zł

 

przesyłka list polecony priorytetowy do 350g gabaryt B- 8.30zł

 

przesyłka list polecony priorytetowy od 350g do 1000g gabaryt A- 7.20zł

 

przesyłka list polecony priorytetowy od 350g do 1000g gabaryt B- 11.00zł

 

przesyłka list polecony priorytetowy od 1000g do 2000g gabaryt A- 11.00zł

 

przesyłka list polecony priorytetowy od 1000g do 2000g gabaryt B- 14.50zł

 

odbiór osobisty- 0zł

 


6. Towar wysyłany jest pod adres wskazany w formularzu zamówienia w ciągu dwóch dni roboczych od dnia zaksięgowania pełnej kwoty wartości zamówienia na rachunku bankowym Sprzedawcy.


7. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany terminu realizacji widniejącego w opisie przedmiotów wykonanych na zamówienie.

Klient otrzyma dokładny termin realizacji w mailu potwierdzającym.


                                                         § 6

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

1. Konsument, który zawarł umowę na odległość, ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 10 dni – na podstawie art. 7 ust. 1 Ustawy o Ochronie Niektórych Praw Konsumentów. Termin ten liczy się od dnia wydania rzeczy, a gdy umowa dotyczy świadczenia usługi – od dnia jej zawarcia. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem na adres Sprzedawcy.
2. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na adres Sprzedawcy.
3. Zgodnie z Ustawą o Ochronie Niektórych Praw Konsumentów, możliwości zwrotu nie podlegają: świadczenia o właściwościach określonych przez Klienta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą oraz świadczenia, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone.

§ 7

REKLAMACJE

1. Reklamacje należy składać na adres Sprzedawcy: Knitwear Factory Małgorzata Drozd ul. Bielskiego 1/88, 20-153 Lublin. Składając reklamację należy dostarczyć do Sprzedawcy reklamowany produkt wraz z dowodem zakupu. Zwrotowi nie podlegają przedmioty wykonane na zamówienie.
2. Sprzedawca rozpatrzy reklamację w terminie 14 dni od dnia złożenia reklamacji.
3. Jeżeli towar jest niezgodny z umową, Klient może żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową przez nieodpłatną naprawę albo wymianę na nowy, chyba że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów. Przy ocenie nadmierności kosztów uwzględnia się wartość towaru zgodnego z umową oraz rodzaj i stopień stwierdzonej niezgodności (podstawa prawna: art. 8 ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego). Klient traci uprawnienia określone w zdaniu 2 niniejszego punktu, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi Sprzedawcy o tym fakcie. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie zawiadomienia przed jego upływem.

§ 8

POLITYKA PRYWATNOŚCI I OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

1. Administratorem danych osobowych przekazywanych przez Klientów w związku z zakupami jest Sprzedawca.
2. Dane osobowe wykorzystywane są w celu realizacji umów sprzedaży, w zawiązku z tym są przekazywane podmiotom odpowiedzialnym za dostawę Towarów do Klienta (Poczta Polska). Klienci mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania. Dane są przekazywane dobrowolnie.
3. Informacja o metodach i środkach technicznych służących wykrywaniu i korygowaniu błędów we wprowadzanych danych: w trakcie składania Zamówienia, do momentu naciśnięcia przycisku „Kupuję”, Klient ma możliwość samodzielnego korygowania wprowadzonych danych poprzez ich edycję, później korekty danych można dokonać wysyłając e-mail do Sprzedawcy.
4. Sklep prowadzony jest na platformie Otwarte24, należącej do o2 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, która stosuje politykę prywatności, określającą między innymi zasady zbierania przez spółkę informacji o użytkownikach poprzez stosowanie "cookies" (tzw. ciasteczka) i jest dostępna pod adresem firma.o2.pl/polityka-prywatnosci.

§ 9

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Sprzedawca zastrzega prawo do zmiany Regulaminu, przy czym Zamówienia złożone przez Klientów przed wejściem w życie zmian Regulaminu będą realizowane według dotychczasowych postanowień Regulaminu.
2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają obowiązujące przepisy prawa, w tym ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny (Dz. U. Nr 16, poz. 93 ze zm.).
3. Zamieszczone w Sklepie fotografie i opisy Towarów stanowią własność Sprzedawcy i podlegają ochronie na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jedn. Dz. U. z 2006 r., Nr 90, poz. 631 ze zm.), nie mogą być powielane i rozpowszechniane w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób, choćby w celach niekomercyjnych, bez uprzedniej pisemnej zgody Sprzedawcy.
4. Data obowiązywania Regulaminu: 04.11.2013 r.

Inne

Wszelkie uwagi i pytania związane z zakupami, proszę kierować na adres mailowy

malgorzatadrozd@o2.pl

Dołożę wszelkich starań, aby w jak najkrótszym czasie udzielić  odpowiedzi.